مخزن چرخ دار

تانکر چرخدار

در این قسمت میخواهیم در رابطه با انواع تانکر چرخدار فلزی صحبت کنیم.به انواع آن ها بپردازیم و همچنین به نکات مهم در زمان خرید و فروش این دسته از مخازن نیز بپردازیم.

کاربرد این مخازن در صنایع کشاورزی و دامپروری را به شما عزیزان توشیح دهیم و نکات مهم نگهداری این مخازن را نیز برای شما بازگو نماییم.

پس اگر قصد خرید این دسته از مخازن را دارید حتما این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید.

ساخت مخزن چرخدار فلزی

در ابتدا به نحوه ساخت این دسته از مخازن خواهیم پرداخت تا شما سروران عزیز با نحوه تولید این دسته از محصولات آشنا شوید.

مخازن چرخدار معمولا برای حمل آب و مایعات سوختی استفاده میشوند و بسته به ظرفیت و نوع مایع ضخامت ورق و تعداد محورهای این مخازن مشخص میشود.

معمولا برای حمل این مخازن از ماشین های باری و تراکتور استفاده میگردد که با توجه به وزن مخزن و مایع داخل آن باید کشنده مناسب جهت حمل این مخازن را انتخاب کرد.

اجزای اصلی مخارن چرخدار شامل خود مخزن ، شاستی ، چرخ ها ، محور و محل نصب مخزن به کشنده میباشد.

اجزای فرعی نیز میتوان به جعبه ، گلیگر ، چراغ ترمز ، نوع رنگ آمیزی و … اشاره کرد.

برای مخازن حمل آب از ورق گالوانیزه و برای مخازن سوخت از ورق سیاه استفاده میگردد که ضخامت ورق نیز بر اساس ظرفیت مخزن تعیین میگردد.

تعداد چرخ های مخازن نیز بر اساس ظرفیت مخزن محاسبه میشود که برای مخازن زیر 3 هزار لیتر از دو چرخ و برای مخازن بالای 3 هزار لیتر از 4 چرخ و بالاتر استفاده میگردد.

مخزن های چرخدار در ظرفیت های هزار لیتری ، دو هزار لیتری ، سه هزار لیتری ، چهار هزار لیتری ، پنج هزار لیتری ، شش هزار لیتری ، هشت هزار لیتری و 10 هزار لیتری قابل ساخت و تولید در تانکر سازی فراهانی ( نوین صنعت ) میباشد.

این مخازن از اجزای صالی و فرعی تشکیل شده اند که اجزای اصلی حتما باید بر روی این مخازن تعبیه گردد و اجزای فرعی نیز بر اساس نیاز مصرف کننده بر روی مخزن تعبیه میگردد.

تانکر چرخدار آب

نحوه خرید مخزن چرخدار

در خرید این دسته از مخازن باید حتما یکسری نکات را در نظر بگیرید تا مخزن مورد نیاز خود را بتوانید تهیه کنید.

در ابتدا مهمترین نکنه این میباشد که ظرفیت مخزن خود را بدانید و آن را به سازنده انتقال دهید تا سازنده بر اساس ظرفیت موردنظر شما نسبت به طراحی و ساخت مخزن اقدام نماید.

نکته دوم در زمان خرید مطلع کردن سازنده از این که شما میخواهید چه موادی را با مخزن جابجا نمایید تا سازنده بر اساس نوع مواد نوع ورق مخزن را تعیین نماید.

 

قیمت تانکر چرخدار

مهم ترین نکته برای مصرف کننده در زمان خرید این محصولات قیمت آن میباشد که از اهمیت ویژه برای خریدار برخوردار است به همین دلیل در این بخش میخواهیم به نکات تاثیرگذار بر روی قیمت این دسته از مخازن صحبت کنیم.

نکته اول در زمان خرید این محصولات نوع مخزن میباشد که نشان میدهد این مخزن برای حمل چه نوع مایعی ساخته شده است.

اگر مخزن برای حمل آب ساخته شده باشد باید از ورق گالوانیزه ساخته شده باشد و اگر برای حمل سوخت باید از ورق سیاه باشد.

پارامتر بعدی نیز ظرفیت مخزن میباشد زیرا ظرفیت مخزن به سازنده نشان میدهد که از چه ضخامت و چه تعداد چرخ و همچنین چه سایز لاستیکی استفاده نماید.

نکات بعدی نیز میتوان به جزییاتی نظیر نوع مخزن ، رنگ مخزن ، جعبه های مورد نیاز ، گلگیر در صورت نیاز ، چراغ ترمز و … که تاثیر بسزایی دا قیمت تانکر چرخدار دارند اشاره کرد.

تانکر چرخدار فلزی گالوانیزه

راه های ارتباطی با تانکر سازی فراهانی

شما سروران گرامی جهت خرید ، مشاوره و استعلام قیمت انواع مخازن فلزی ، مخازن آب پلی اتیلن و سیلوی سیمان میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ساعات کاری در تماس باشید.

09124251334 فراهانی

02133856545 دفتر فروش

محصولات تولیدی تانکر سازی فراهانی ( نوین صنعت )

جهت مشاهده توضیحات و نمونه کارها بر روی محصول موردنظر خود کلیک نمایید