تانکر گازوئیل

تانکر گازوئیل فلزی

در این قسمت میخواهیم در رابطه با مخازن سوخت یا تانکر گازوئیل فلزی صحبت کنیم و اطلاعات لازم و کافی را در رابطه با مخازن سوخت برای شما عزیزان بازگو کنیم.

اگر قصد خرید تانکر گازوئیل یا مخزن سوخت را دارید این مطلب را تا انتها بخوانید.تا با توجه به مطالب این بخش یک خرید معقولانه را تجربه نمایید.

در این بخش در رابطه با مشخصات این دسته از مخازن و نکات مهم در هنگام خرید صحبت خواهیم کرد همچنین در رابطه با نحوه قیمت گذاری این مخازن نیز صحبت خواهیم کرد

همچنین انواع این مخازن را به شما معرفی خواهیم کرد و کاربرد هریک را بصورت کامل توضیح خواهیم داد.پس اگر قصد خرید یک مخزن سوخت یا تانکر گازوییل فلزی را دارید با ما همراه شوید تا بتوانید یک خرید خوب را با توجه به اطلاعاتی که در این صفحه در اختیار شما عزیزان قرار دادیم انجام دهید.

همچنین شما عزیزان میتوانید جهت پاسخ به هر گونه پرسش ، مشاوره ، استعلام قیمت و خرید تانکر گازوییل فلزی از طریق شماره های زیر در ساعات کاری با ما در تماس باشید.

02133856545 دفتر                                                 09124251334 فراهانی

مشخصات تانکر گازوئیل

در ابتدا مهم ترین بخش این میباشد که شما با مشخصات این مخازن آشنا شوید.از مخازن گازوییل برای ذخیره گازوییل و دیگر مواد سوختی استفاده میگردد.این مخازن در اشکال متفاوتی تولید و عرضه میشوند که محبوبترین این اشمال مخازن سوخت استوانه ای و مخازن سوخت مکعبی میباشند البته برای مخازن ماشینی از مخازن سوخت بیضی شکل استفاده میگردد.در هر صورت مخازن فلزی گازوییل قابل ساخت در هر نوع و اشکالی میباشد که این یکی از دلایل محبوبیت مخازن فلزی نسبت به سیار مخازن میباشد.همچنین این مخازن را میتوان در اندازه های متفاوت و مطابق با نیاز مصرف کننده تولید کرد.

مهم ترین مشخصه ها در تانکر گازوئیل ضخامت ورق ، قیمت تانکر گازوئیل ، اندازه و ابعاد مخزن سوخت ، ظرفیت منبع گازوئیل و… میباشد.که بصورت کامل و تک تک در رابطه با هریک توضیح خواهیم داد تا شما بتوانید مخزن متناسب با نیاز خود را خریداری نمایید.

ضخامت ورق مخزن گازوییل یا سوخت باید متناسب با ظرفیت مخزن تعیین گردد و میتوان گفت ضخامت ورق های یک مخزن فلزی از پارامتر های اصلی میباشد زیرا هم بر روی طول عمر مخزن تاثیر میگذارد و هم تعیین کننده میزان استقامت مخزن میباشد به همین دلیل تعیین ضخامت ورق مناسب با ظرفیت مخزن بسیار مهم میباشد که هم متناسب با ظرفیت مخزن باشد و هم از نظر قیمتی قابل توجیه برای مصرف کننده باشد.از این رو یکی از دلایل تفاوت قیمت های مخازن فلزی را میتوان نوع ورق مصرفی در ساخت و ضخامت ورق مخزن یا تانکر در نظر گرفت.

پارامتر های دیگری نیز بر روی قیمت مخازن فلزی سوخت تاثیر گذار میباشند نظیر ظرفیت مخزن سوخت یا گازوییل ، شکل مخزن ، اندازه های مخزن ، نوع پایه های مخزن و متعلقات مخزن نظیر تعداد بوشن ها ، نوع درب ، نردبان ، حفاظ ها و … که هر کدام از اینها با توجه به متریال مورد نیاز برای آنها در قیمت مخزن مستقیم و غیر مستقیم تاثیرگذار هستند از این رو حتما سازنده باید با توجه به نیاز مصرف کننده موارد بالا را در نظر بگیرد.

 

تانکر گازوییل

ابعاد و اندازه تانکر گازوئیل​

این مخازن در ابعاد و اندازه های متفاوتی قابل ساخت و تولید میباشد.

در مخازن فلزی سوخت یا گازوییل امکان ساخت تانکر متناسب با فضای مورد نیاز مشتریان امکانپذیر میباشد.

در مخازن استوانه ای اندازه های قطر و طول یا ارتفاع مخزن جزو پارامتر های مهم میباشند.

اما در مخازن مکعب طول ، عرض و ارتفاع جزو پارامتر های اندازه گیری هستند.

امکان ساخت مخازن سوخت در کلیه اشکال نظیر استوانه عمودی ، استوانه افقی ، مکعب مستطیل ، مکعب عمودی ، مکعب افقی ، مخروطی ، بیضی و … میباشد.

ضخامت تانکر گازوئیل​

یکی دیگر از پارامتر های مهم در ساخت منبع گازوئیل مبحث ضخامت ورق های این دسته از مخازن میباشد.

ضخامت ورق ها متناسب با ظرفیت مخزن تعیین میگرددبنابراین هر چقدر ظرفیت مخزن افزایش پیدا کند ضخامت ورق ها نیز افزایش پیدا میکند.

همچنین نوع شکل وظاهر مخزن نیز در انتخاب ضخامت ورق تاثیرگذار میباشد.

مبطور مثال برای یک مخزن 10 هزار لیتری از ضخامت 2 میل تا 4 میل گزینه های مناسبی میباشند.

اما برای یک مخزن 30 هزار لیتری باید از ضخامت های بالاتر استفاده کرد.

 

مخزن گازوییل 50 هزار لیتری فراهانی

قیمت تانکر گازوئیل

بعد از اینکه ظرفیت ، نوع ورق ، و اندازه های مخزن خود را مشخص کردید نوبت به قیمت تانکر گازوئیل میرسد.که هر کدام یک پارامتر مهم در تعیین قیمت مخازن سوخت یا گازوییل میباشند.

قیمت مخزن گازوئیل از گزینه های مهم در زمان خرید میباشد.زیرا قیمت مخزن فلزی از اهیمت بالایی برای مصرف کننده برخوردار میباشد و سازنده موظف میباشد با توجه به نیاز مصرف کننده و خریدار قیمت مخزن را مناسب و معقول ارایه نماید تا خریدار در خرید خود رضایت کامل را داشته باشد همچنین سازنده موظف میباشد قیمت را متناسب با نیاز مصرف کننده تنظیم نماید و نباید این امر به گونه ای باشد که از کیفیت ساخت و متریال مخزن کم کند تا قیمت را کاهش دهد زیرا این امر موجب کاهش طول عمر مخزن و نارضایتی خریدار و مصرف کننده میگردد.از این رو تانکر سازی فراهانی با سابقه چندین دهه در ساخت مخازن فلزی همیشه سعی در جلب رضایت خریداران گرامی داشته است و همواره بر تولید با کیفیت با قیمت مناسب و معقول استمرار داشته است تا رضایت برای خریدار و سازنده پابرجا باشد.

قیمت مخازن سوخت یا گازوییل بر اساس ظرفیت ، شکل و اندازه مخزن و همچنین متعلقات مورد نیاز مخزن تعیین میگردد.در مرحله اول ظرفیت یک مخزن مهم میباشد زیرا تعیین کننده متریال مورد نیاز مخزن میباشد و سازنده با توجه به ظرفیت مخزن و نیاز مصرف کننده متریال مورد نیاز را محسابه میکند.بعد از تعیین ظرفیت شکل مخزن نیز بر روی تعیین متریال مورد نیاز تاثیرگذار میباشد به همین دلیل تعیین شکل مخزن سوخت نیز از اهمیت بالایی برخوردار میباشد.سپس اندازه مخزن نیز مانند هر دو مورد قبلی در تعیین متریال مورد نیاز برای ساخت مخزن تاثیر گذار میباشد علاوه بر آن سازنده باید حتما تا جایی که امکان دارد از اندازه های استاندارد و متناسب با نایز مصرف کننده و همچنین متناسب با اندازه های ورق های فولادی نسبت به تعیین اندازه مخزن اقدام نماید تا کمترین پرتی و ضایعات را در ساخت مخازن داشته باشیم تا در قیمت مخزن تا حد لازم صرفه جویی داشته باشیم.

بطور مثال برای محاسبه قیمت یک مخزن 10 هزار لیتری سازنده باید اطلاعاتی نظیر ظرفیت و شکل و اندازه مخزن را از خریدار و مصرف کننده حتما بگیرد.

سپس با محاسبه مقدار متریال مصرفی و بدست اوردن وزن مخزن مورد نیاز ، قیمت ساخت مخزن گازوییل را به شما اعلام مینماید.

 

مخزن گازوییل مکعبی فلزی

یکی از مخازن پرمصرف و محبوب در مخازن فلزی سوخت ، مخازن مکعبی گازوییل ( مخزن کتابی ) میباشند زیرا این مخازن قابلیت ساخت در هر سایزی را به سازنده امکان میدهند و همچنین در هر ظرفیتی قابل تولید و عرضه میباشند.به همین دلیل مخازن مکعبی فلزی بسیار محبوب میباشند و امروزه در اکثر کارخانجات ، کارگاه های کوچک و بزرگ دیده میشوند و عمدتا برای ذخیره سیالات از آنها استفاده میگردد.

دلیل استفاده از این مخازن بجای مخازن استوانه ای اندازه مناسب آنها میباشد.و همچنین امکان تغییر در اندازه برای سازنده در مخازن مکعبی بیشتر یاز میباشد از این رو از این مخازن در فضاهایی که از نظر طول ، عرض یا ارتفاع دچار محدودیت هستند از مخازن مکعبی استفاده میگردد.

این مخازن نیز مانند مخازن استوانه دارای متعلقاتی مشابه هستند مانند : بوشن های ورودی و خروجی که برای انتقال سیالات به درون و بیرون مخزن استفاده میگردد علاوه برا آن میتوان بوشن های دیگری برای هواکش ، لول سنج ، میل دیپ ، شلنگ تراز ، ونت و … بر روی مخزن نصب کرد که هر کدام کاربردی دارد که با توجه به نیاز و سفارش مصرف کننده تعیین میگردد.همچنین درب منهول ، نردبان ، حفاظ ها نیز از متعلقاتی هستند که در مخازن مکعبی و استوانه یکسان میباشد.

در مخازن مکعبی از لوله ها یا ناودانی برای مهاربندی داخل مخزن استفاده میشود بصورتی که این لوله های را به شکل بعلاوه یا ضربدری در داخل مخزن قرار میدهند تا از شکم دادم مخزن مکعبی یا کتابی جلوگیری کند.

قیمت مخازن مکعبی نسبت به مخازن استوانه ای مقداری بالاتر میباشد و چند دلیل برای این تفاوت قیمت وجود دارد یکی از دلایل ضخامت بیشتر مخازن مکعبی میباشد در مخازن مکعبی میبایست سازنده از ضخامت بیشتری استفاده کند تا مخزن استقامت مورد نیاز برای نگهداری سیال را در داخل خود بدست آورد علاوه بر آن در داخل مخازن مکعبی از مهاربندی با لوله ها استفاده میشود که این نیز یکی از دلایل مهم در افزایش قیمت این مخزن میباشد اما یکی دیگر از دلایل بیشتر بودن قیمت مخازن مکعبی مدت زمان ساخت مخزن کتابی یا همان مکعبی و سختی ساخت آن نسبت به مخازن استوانه ای میباشد.

راه های ارتباطی با تانکر سازی فراهانی

شما سروران گرامی جهت خرید ، مشاوره و استعلام قیمت انواع مخازن فلزی ، مخازن آب پلی اتیلن و سیلوی سیمان میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ساعات کاری در تماس باشید.

09124251334 فراهانی

02133856545 دفتر فروش

نمونه کارهای مخازن سوخت و گازوییل

محصولات تولیدی تانکر سازی فراهانی ( نوین صنعت )

جهت مشاهده توضیحات و نمونه کارها بر روی محصول موردنظر خود کلیک نمایید