آبگرمکن صنعتی

آبگرمکن صنعتی

در این بخش سعی داریم در رابطه با آبگرمکن های صنعتی و انواع آنها صحبیت کنیم پس اگر قصد خرید یک آبگرمکن صنعتی را برای محیط کار یا کارواش را دارید این مطلب را تا انتها مطالعه نمایید چرا که سعی داریم در مورد این دسته از مخازن های فلزی که برای تولید آبگرم مصرفی مراکز صنعتی و محیط های صنعتی کوچک استفاده میگردد را بطور کام شرح دهیم تا شما عزیزان بتوانید با استفاده از اطلاعات بدست آمده بتوانید یک خرید خود معقولانه زا تجربه نمایید.

آبگرمکن صنعتی چیست ؟

این دسته از مخازن با استفاده از یک مشعل برای گرم کردن آب مورد استفاده قرار میگیرند.امروزه در بسیاری از کارگاه ها ، کارواش ها ، مراکز دامپروری نیاز به آبگرم میباشد.اگر نیاز شما در حد کم باشد شما میتوانید براحتی با یک آبگرمکن ساده نیاز خود را برطرف نمایید اما در صورتی که شما نیاز بسیار زیادی به آبگرم داشته باشید آن موقع نیاز به یک دستگاه آبگرمکن صنعتی دارید که مطابق با نیاز شما آبگرم مصرفی شما را تامین کند.از همین رو مخازن آبگرمکن صنعتی بهترین گزینه میباشد.آبگرمکن های صنعتی توسط یک مشعل آب داخل خود را گرم میکنند.این آبگرمکن ها نسبت به آبگرمکن های خانگی توان بازدهی بیشتری دارند و در مقیاس ها و ظرفیت های متفاوتی قابل تولید میباشند که ظرفیت آنها متناسب با نیاز مصرف کننده تعیین میگردد.

منبع آبگرمکن های صنعتی از جنس گالوانیزه و فولاد مبارکه قابل ساخت و تولید میباشد.در داخل منبع آبگرمکن یک لوله آتشخوار قرار دارد که با استفاده از مشعل حرار داخل این لوله دمیده میشود و باعث گرم کردن آب داخل مخزن میگردد.

خرید آبگرمکن صنعتی

اجزای آبگرمکن صنعتی

در ساخت یک منبع آبگرمکن صنعتی از اجزای مهمی استفاده میگردد که قصد دارید هر کدام از این اجزا را با شرح مختصری برای شما عزیزا توضیح دهیم.

مهمترین این اجزا بدنه مخزن ، عدسی های مخزن ، لوله داخل مخزن ، مشعل مخزن و سایر متعلقات مخزن میباشد .

بدنه مخزن : بدنه مخزن قسمتی میباشد که عدسی های را به یکدیگر متصل میکند و جزو اصلی ترین قسمت آبگرمکن میباشد که با توجه به ظرفیت مخزن اندازه آن تغییر میکند و معمولا از جنس گالوانیزه میباشد.

عدسی مخزن : عدسی ها در دو انتهای مخزن قرار میگرند و به بدنه اصلی آبگرمکن متصل میشوند که اندازه آنها با توجه به ظرفیت مخزن تغییر میکند.

لوله داخل مخزن : این لوله از جنس لوله های بدو درز آتشخوار میباشد که با توجه به ظرفیت مخزن به دو صورت L و U در داخل مخزن قرار میگیرند که آن نیز بر اساس نیاز مصرف کننده تعیین میگردد.

مشعل مخزن : مشعل ها نیز بر اساس ظرفیت مخزن تعیین میگرند و برای گرم کردن و انتقال حرارت به اخل لوله مخزن مورد استفاده قرار میگیرند.

سایر متعلقات شامل بوشن های مورد نیاز ، درب مخزن ، پایه ها و قلاب های بارگیری مخزن میباشد که در آخرین مرحله به مخزن اضافه میگردند

راه های ارتباط با ما :

شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر با ما در ساعات اداری جهت مشاوره ، خریدو استعلام قیمت در تماس باشید.

02133856545 دفتر                             09124251334 همراه