تانکر فلزی زمینی

معرفی تانکر فلزی

در این بخش قصد داریم در رابطه با انواع تانکر فلزی و ویژگی های هر کدان از انواع مخازن آهنی با همان فلزی صحبت کنیم پس اگر قصد خرید یک مخزن فلزی را دارید این مطلب را تا انتها دنبال نمایید تا با توجه به اطلاعاتی که در این بخش در اختیار شما عزیزان قرار میدهیم بتوانید مخزن مورد نیاز خود را توجه به این مطالب تهیه نمایید

همچنین شما عزیزان میتوانید از طریق راه های ارتباطی زیر جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید تانکر فلزی در ساعات کاری و روزهای کاری با ما در تماس باشید.

02133856545 دفتر                                          09124251334 فراهانی

  1. در ابتدا به معرفی مخازن فلزی خواهیم پرداخت این دسته از مخازن برای نگهداری و ذخیره سیالاتی نظیر آب ، مایعات خوراکی ،  مایعات سوختی و مایعات صنعتی مورد استفاده قرار میگیرند.این مخازن در ابعاد و اشکال متفاوت قابل ساخت و تولید هستند همچنین در انواع ظرفیت ها میتوان این مخازن را شکل داد.مخازن فلزی قالبا در اشکال استوانه ای ، مکعبی ، مخروطی ، بیضی ساخته میشوند ولی باید توجه داشت که یکی از مزیت های این مخازن این میباشد که قابل ساخت در انواع و اشکال متفاوت میباشد.همچنین این مخازن را میتوان در ظرفیت های سفارشی نیز ساخت و تولید کرد.بطور مثال اگر شما نیاز به یک مخزن با ظرفیت 23 هزار لیتر یا 32 هزار لیتر را دارید میتوانید آنرا از سازنده درخواست کنید تا با توجه به نیاز به شما نصبت به طراحی و ساخت مخزن اقدام نماید که این مورد یکی دیگر از مزیت های مهم مخازن فلزی میباشد.

مخازن فلزی امروزه بسیار پرکاربرد میباشند و میتوان گفت که محبوب ترین نوع مخازن ، تانکر های فلزی هستند بطوریکه اگر شما وارد یک کارخانه ، کارگاه یا مراکز دامپروری یا حتی زمین های کشاورزی بشوید ممکن نیست که این مخازن را مشاهده نکنید امروزه نیز با توجه به بحران آب کشور این مخازن در اکثر منازل مسکونی نیز استفاده میشوند.که دلیل محبوبیت این مخازن نسبت به مخازن دیگر را بصورت مختصر بیان خواهیم کرد.

  1. قیمت مناسب مخازن فلزی :یکی از مزیت های مهم این مخازن قیمت مناسب آنها میباشد.زیرا قیمت برای مصرف کننده یکی از پارامترهای اصلی میباشد.
  2. کیفیت بالای تانکر های آهنی : کیفیت نیز از پارمترهای مهم برای خریدار میباشد و مخازن فلزی از لحاظ کیفیتی مورد تایید تمامی سازمان های کیفی در دنیا هستند.
  3. عمر بالای تانکر های فلزی : عمر مخازن فلزی بدلیل استفاده شدن از آلیازهای فولادی در ساخت آنها بسیار بالا میباشد و به همین دلیل محبوبیت بالایی نیز دارند.
  4. استقامت بال : یکی دیگر از عواملی که باعث محبوبیت این مخازن شده است اتقامت بالای آنها در شرایط آب و هوایی متفاوت میباشد.
  5. تنوع در اشکال ساخت : این نیز یک پارامتر اصلی در محبوبیت این مخازن میباشد که به مصرف کننده و سازنده این امکان را میدهد که متناسب با هر فضایی نسبت به ساخت مخازن اقدام نماید.
  6. تنوع در ظرفیت : این مزیت نیز بسیار مزیت خوبی برای مصرف کننده میباشد زیرا میتواند براحتی مخزنی متناسب با نیاز مصرفی خود تهیه نماید.
  7. سهولت در حمل : بدلیل امکان تغییر در سایز و اندازه های این مخازن امکان ساخت این مخازن در ظرفیت های بالا امکانپذیر میباشد و براحتی قابل حمل و جابجایی به سرتاسر کشور میباشند.
  8. فروش راحت : این مخازن بدلیل عمر بالا و همچنین محبوبیت براحتی خرید و فروش مخازن دست دوم امکانپذیر میباشد.
  9. تعمیرات آسان :در صورت نشتی ، پوسیدگی ، دفرمه شدن بر اثر ضربات و … براحتی قابل تعمیر میباشند

در کل مخازن فلزی دارای مزایای بسیاری هستند که در بالا بصورت مختصر به مهمترین آنها اشاره کردیم در ادامه به انواع مخازن فلزی و کاربرد آنها خواهیم پرداخت.

انواع مخازن فلزی

تانکر فلزی گالوانیزه

مخزن گالوانیزه فلزی یکی از محبوب ترین مخازن فلزی میباشد که به آن مخزن ورق سفید نیز گفته میشود.این مخازن در بین مخازن فلزی بسیار مخزن پرفروش و پرکاربردی میباشد و امروزه در اکثر منازل مسکونی ، کارگاه ها ی تولیدی ، کارخانجات ، انبار ها ، مراکز دامپروری ، مزارع کشاورزی و غیره دیده میشوند و از آنها برای ذخیره آب آشامیدنی ، آب مصرفی ، مایعات خوراکی ، دانه های کشاورزی و … استفاده میگردد.

از مزایای مخازن گالوانیزه میتوان به نکات زیادی اشاره کرد.چند مورد از بهترین مزایای مخازن گالوانیزه : عمر بالای مخازن گالوانیزه نسبت به سایر مخازن ، مقاومت بالایی مخازن گالوانیزه در شرایط آب و هوایی متفاوت ، قیمت مناسب منبع های آب گالوانیزه نسبت به سایر مخازن ، سهولت در حمل و جابجایی این مخازن ، قابلیت ساخت در ظرفیت های متفاوت و سفارشی ، قابلیت ساخت در اشکال متفاوت و سفارشی ، قابلیت نصب انواع اتصالات بر روی این مخازن و … میباشد که به همین دلیل این مخازن بسیار محبوب و پرمصرف میباشند.

همچنین این مخازن را میتوان در ظرفیت های متفاوتی تولید کرد.محبوبترین ظرفیت ها در بین مصرف کنندگان ظرفیت های هزار لیتر الی 30 هزار لیتر میباشد اما لازم به ذکیر میباشد که این مخازن را میتوان در هر ظرفیتی ساخت بطور مثال این مخازن را در ظرفیت یک میلیون لیتر مکعب نیر قابل ساخت و تولید میباشد .

همچنین یکی دیگر از مزیت های مخازن گالوانیزه فلزی قابلیت ساخت این مخازن در محل قرارگیری مخزن و بصورت درجا میباشد که در این صورت باید از مخازن مکعبی گالوانیزه استفاده کرد.

مخازن گالوانیزه فلزی از ورق های گالوانیزه با ضخامت های متفاوت ساخته و تولید میشوند که این ضخامت ها متناسب با ظرفیت مخازن تعیین میگردد.

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید تانکر فلزی گالوانیزه با شماره  های موجود در سایت در ساعات کاری با ما در تماس باشید.

مخزن فلزی سوخت

یکی دیگر از محبوبترین نوع تانکر های فلزی مخزن سوخت فلزی میباشد.این مخزن نیز امروزه در بسیاری از صنایع مورد استفاده قرار میگیرد و از آن برای ذخیره مایعات سوختی نظیر بنزین ، گازوییل ، نفت و … استفاده میشود به همین دلیل این نوع از مخزن بسیار محبوب و پرکاربرد میباشد.مخازن فلزی سوخت در ظرفیت های مختلف و اشکال متنوع قابل ساخت و تولید هستن.

منبع های فلزی سوخت معمولا در اشکال استوانه ای ، مکعبی ، بیضی و مخروطی و … ساخته و تولید میشوند اما یکی از مزایای این مخازن قابلیت ساخت آنها در اشکال متنوع و سفارشی میباشد و امکان ساخت این مخازن در اشکال سفارشی نیز امکانپذیر میباشد.

ظرفیت این دسته از مخازن فلزی بسیار متنوع میباشد.اما ظرفیت های که عمدتا مورد استفاده قرار میگیرند ظرفیت های هزار لیتر ، 2000 لیتر ،3000 لیتر الی 60 هزار لیتری میباشد.ولی این مخزن را نیز میتوان در ظرفیت های سفارشی نیز تولید کرد بطور مثال امکان ساخت در ظرفیت 12 هزار لیتری ،15 هزار لیتری ،25 هزار لیتری و و حتی 22500 لیتری نیز قابل ساخت و تولید میباشد.

ابعاد مخازن فلزی سوخت نیز متناسب با ظرفیت و شکل مخزن تعیین میگردد و معمولا ابعاد به گونه ای طراحی میشوند که ظرفیت متناسب و مورد نیاز مصرف کننده را تامین کند و همچنین باعث افزایش قیمت و پرت شده ورق ها نشود از این رو یکی از وظایف سازنده مخازن تامین ظرفیت مورد نیاز مصرف کننده با کمترین میزان پرتی ورقبا ابعاد مناسب میباشد.

نوع ورق استفاده شده در مخازن ذخیره سوخت ، ورق های سیاه یا کربن استیل ST37 میباشد.که سازنده با استفاده از این نوع ورق های برای ساخت مخازن فلزی استفاده میکند.

شماعزیزان جهت مشاوره ، خرید و استعلام قیمت مخزن فلزی سوخت میتوانید از طریق راه های ارتباطی مجود در سایت در ساعات کاری با ما در تماس باشید.

مخزن فلزی هوایی

مخازن آب هوایی یکی دیگر از دسته های مخازن فلزی میباشند که امروزه در بسیاری از نقاط کشور مورد استفاده قرار گرفته اند.مخازن هوایی عمدتا برای ذخیره آب استفاده میشوند و معمولا در کارخانجات ، شهرک های صنعتی و مسکونی و همچنین ویلاها استفاده میشوند.اینمخازن بر روی پایه های با ارتفاع زیاد ساخته میشوند و بمنظور استفاده بهینه از فضا و همچنین تامین فشار آب لازم مورد استفاده قرار میگیرند.

دلیل اینکه مخازن هوایی را بر روی پایه هایی با ارتفاع زیاد میسازند تامین فشار آب لازم میباشد زیرا با افزایش ارتفاع و حجم مخزن فشار خروجی آب افزایش پیدا میکند و همین امر نیاز مصرف کننده را از تامین فشار لازم مرتفع میسازد از این رو مخازن هوایی معمولا بر روی پایه های از جنس لوله های فولادی ساخته و تولید میشوند.

ظرفیتهای این دسته از مخازن بسیار متفاوت و متنوع میباشد.ظرفیت های مخازن آب هوایی معمولا بر اساس نیاز مصرف کننده تعیین میگردد اما ظرفیت هایی که عمدتا تولید میشوند شش هزار لیتری ، ده هزار لیتری ،12 هزار لیتری الی 100 هزار لیتر میباشد.البته لازم به ذکیر میباشد این مخازن قابلیت ساخت تا ظرفیت 500 متر مکعب را دارند.

پایه های این مخازن نیز بر اساس میزان فشار خروجی مورد نیاز مصرف کننده تعیین میگردد .همچنین ظرفیت مخزن نیز در تعیین میزان ارتفاع پایه مخازن فلزی تاثیرگذار میباشد.عمدتا مخازن هوایی را با پایه های 3 متری ، 6 متری ،9متری ، 12 متری ،15 متری میسازند اما باید توجه داشته باشید که امکان ساخت این مخازن در ارتفاع های سفارشی امکانپذیر میباشد.

شکل این مخازن نیز بصورت استوانه ، کروی و نیمه کروی نیز میباشد.معمولا از شکل استوانه ای این مخازن نسبت به سایر مخازن هوایی بیشتر استفاده میشود.دلیل آن نیز قیمت مناسبتر ، متریال کمتر در ساخت ، عمر بیشتر میباشد.

شما عزیزان میتوانید جهت مشاوره ، استعلام قیمت و خرید منبع آب هوایی با شماره های موجود در سایت و تصاویر در ساعات کاری تماس بگیرید.

تانکر هوایی گالوانیزه

مخزن ماشینی فلزی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

سیلوی سیمان

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مخزن فلزی چرخدار

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.

مخزن مکعبی فلزی

برای تغییر این متن بر روی دکمه ویرایش کلیک کنید. لورم ایپسوم متن ساختگی با تولید سادگی نامفهوم از صنعت چاپ و با استفاده از طراحان گرافیک است.